Minimalna porażka z Koroną

26 kwietnia 2015 r. odbył się mecz w ramach XIV Kolejki Szczecińskiej A-Klasy gr.1. Na przeciwko siebie stanęły drużyny Jastrzębia Łosośnica oraz Korony Stuchowo. Gospodarzem spotkania była drużyna z Łosośnicy, a zmagania rozpoczęły się równo o godzinie 16:00.

Pierwszą bramkę kibice gospodarzy zobaczyli już w 7' spotkania. Wynik na 1:0 ustalił Dawid Szkołuda.  W  23' drugim golem popisał się Dawid Szkołuda wyprowadzając tym samym swoją drużynę na dwubramkowe prowadzenie. Na 10' przed końcem pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył zawodnik Korony. Tym samym pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 2:1.

Kolejną bramkę ujrzeliśmy w  60' wtedy to bramkarza gości pokonał Konrad Woźniak. I mieliśmy 3:1. Sześć minut później doszło do pierwszej zmiany. Za Andrzeja Nowackiego wszedł Ariel Zieliński. W 73' wynik na 3:2 zmniejszył gracz ze Stuchowa, a 5 minut później boisko opuścił Przemek Skrzypa a do gry wszedł Rafał Baran. W  85' do remisu doprowadzili goście, aby dwie minuty później strzelić gola na 3:4 i tym samym ustalając wynik spotkania.

SKŁAD: Leszczyński, Osiecki, Marciniak T., Marciniak P., Skrzypa (Baran), Szkołuda Damian,  Latocha, Nowacki (Zieliński), Woźniak, Darul, Szkołuda Dawid.