Wywalczony remis z Bałtykiem

W dzień Konstytucji Majowej odbył się mecz o mistrzostwo szczecińskiej A-Klasy gr.1 pomiędzy Jastrzębiem Łosośnica a Bałtykiem Gostyń.

Spotkanie rozpoczęło się wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego Pana Arkadiusza Domagały równo o godzinie 16:00. Kibice gospodarzy długo nie musieli czekać na gola, bo już w 8' bramkarza gości pokonał niezawodny Dawid Szkołuda i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy sędzia pokazał na wapno. Zawodnik Bałtyku pewnie wykorzystał szansę doprowadzenia do remisu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Na drugą odsłonę spotkania pewniejsi wyszli zawodnicy z Gostynia, którzy od 57' już wygrywali z Jastrzębiem 1:2. W  62' na pierwszą zmianę zdecydował się trener miejscowych. Boisko upuścił Przemek Skrzypa a pojawił się za  niego Tomek Seńko. Trzy minuty później drużyna Dariusza Możejko znalazła się w trudnej sytuacji, bo bramkę na 1:3 zdobyła drużyna Bałtyku Gostyń. W  78' ujrzeliśmy drugą zmianę, Marcina Latochę zastąpił Ariel Zieliński. Na 7 minut przed zakończeniem spotkania bramkę kontaktową na 2:3 zdobył ponownie Dawid Szkołuda a 2 minuty później na boisku za Franka Wójtowicza pojawił się Rafał Baran. Kiedy wydawało się, że właściwie nikt  już nie jest wstanie odebrać zwycięstwa Bałtykowi, bramkę na 3:3 zdobywa Konrad Woźniak i sędzia kończy spotkanie.

JASTRZĄB WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE: Leszczyński. Osiecki, Jurzysta, Wójtowicz (85' Baran), Marciniak P., Woźniak, Nowacki,  Skrzypa (62' Seńko), Latocha (78' Zieliński), Kaczocha, Szkołuda Dawid