Cel osiągnięty! Bizon pokonany!

W piękne wiosenne popołudnie Jastrząb na własnym terenie podejmował Bizona Cerkwica. Podopieczni Dariusza Możejko pokonując drużynę z Cerkwicy 3:0 udowodnili, że w tej rundzie nasi pozostali przeciwnicy wcale nie będą mieli łatwego zadania :)

Spotkanie rozpoczęło się dla nas koncertowo. Już w 2' wynik otworzył Marcin Latocha. Jednak na tym się nie skończyło. W 10 min ponownie "Lato" miał swój udział przy bramce, bowiem po świetnie rozegranej akcji mógł asystować przy golu Bartosza Jurzysty. Kilka minut później po indywidualnej akcji Bartek Jurzysta znalazł się "sam na sam" z bramkarzem gości jednak zdecydował się na podanie piłki do Przemka Barana i mimo tego, że padł gol, nie został uznany, ponieważ strzelony był z pozycji spalonej.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0.

W drugiej odsłonie, mimo że padł tylko jeden gol, mecz nadal oglądało się sympatycznie. Goście, pomimo że przyjechali tylko w 11 stawili opór naszej drużynie. W 47' jednak bramkę Bizonowi strzelił Konrad Woźniak

Trener w tym dniu miał do dyspozycji aż 17 zawodników.

SkładDamian Paluszkiewicz, Damian Szkołuda (C), Krzysztof Domanowski (65' Patryk Widłak), Marcin Pawłowski, Łukasz Osiecki, Tomasz Seńko, Andrzej Piotrowicz (55' Dariusz Znajewski), Bartosz Jurzysta, Marcin Latocha (72' Maximilian Pokorski), Konrad Woźniak (50' Lesław Serdyński), Przemysław Baran (55' Dawid Szkołuda)

Nie zagrał: Piotr Kulczewski

Gole:

2' 1:0 Marcin Latocha
10' 2:0 Bartosz Jurzysta
47' 3:0 Konrad Woźniak