Jeden punkt na inaugurację

W minioną niedzielę Jastrząb na własnym terenie podejmował Koronę Stuchowo. Spotkanie odbyło się w niezbyt dobrych warunkach, chociaż pogoda była dla nas bardziej łaskawa niż dla drużyn, które swoje mecze rozgrywały dzień wcześniej. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1.

Zawody rozpoczęły się o godz.13:00 wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego p. Zygmunta Brody. Od początku było widać, że zawodnikom przeszkadza stan murawy, ale na to nikt nie miał wpływu. Wynik w 30' otworzył swoim debiutanckim trafieniem w niebiesko-białych barwach Krzysztof Domanowski. Jednak długo nie mogliśmy cieszyć się z prowadzenia, gdyż już 6 min. później do wyrównania doprowadził zawodnik gości. Wynik meczu rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. W drugiej połowie co prawda ujrzeliśmy jeszcze jednego gola, którego strzelili przeciwnicy jednakże nie został on uznany, ponieważ wcześniej faulowany był nasz bramkarz-Damian Paluszkiewicz. Pod koniec spotkania w konsekwencji dwóch żółtych kartek, czerwoną został ukarany zawodnik ze Stuchowa.

Gole:

30' 1:0 - Krzysztof Domanowski

36' 1:1 -

Skład: Damian Paluszkiewicz, Damian Szkołuda (C), Andrzej Piotrowicz (80' Piotr Kulczewski), Krzysztof Domanowski, Łukasz Osiecki, Tomasz Seńko (66' Przemysław Marciniak), Marcin Pawłowski, (85' Marcin Latocha), Lesław Serdyński (62' Maximilian Pokorski), Dariusz Znajewski, Konrad Woźniak, Przemysław Baran (85' Bartosz Jurzysta)