Lanie od lidera

W sobotę w ramach 11 kolejki szczecińskiej A-Klasy gr.1 podejmowaliśmy Sowiankę Sowno. Mecz początkowo miał odbyć się u nas, jednak z powodu zalanego boiska wystąpiliśmy jako gospodarz na boisku w Sownie. Spotkanie wygrała Sowianka aż 7:0.

Mecz rozpoczęliśmy w 10, ponieważ kilka minut spóźnił się Andrzej Piotrowicz. Mimo to pierwsze minuty należały do nas. Dwóch klarownych sytuacji do zdobycia gola nie wykorzystał Bartek Jurzysta. Nasz bramkarz, pierwszy raz został pokonany w 12' a następnie w 17' spotkania. Do przerwy nie padła już żadna bramka. Sowianka otworzyła drugą połowę zdobywając w 54' gola na 3:0. W 60' zobaczyliśmy pierwszą i jedyną zmianę, jaką do dyspozycji miał trener Dariusz Możejko. Leszka Serdyńskiego zastąpił Dawid Trzeszczyński. 6 min później mieliśmy już 4:0. Piąty gol padł w 74' spotkania. W 77' w polu karnym w mniemaniu sędziego w polu karnym faulowany został zawodnik z Sowna, co równoznaczne było ze wskazaniem na wapno. Rzut karny zamienił się na gola i mieliśmy 6:0. Kropkę "nad i" postawili w 89' zdobywając bramkę na 7:0. Warto wspomnieć, że okazję do zmniejszenia rozmiarów porażki miał Darek Znajewski. Jego strzał ze stałego fragmentu gry zatrzymał się jednak na poprzeczce.

Jastrząb: Marcin Leszczyński, Łukasz Osiecki, Mateusz Leonik, Tomasz Seńko, Przemysław Marciniak, Andrzej Piotrowicz, Adrian Kamiński, Lesław Serdyński (60' Dawid Trzeszczyński) , Konrad Woźniak, Dariusz Znajewski, Bartosz Jurzysta (C)