Porażka na początek sezonu

W pierwszej kolejce sezonu 2016/2017 Jastrząb zmierzył się z Koroną Stuchowo. Gospodarze pokonali naszą drużynę 2:0.

Spotkanie rozpoczęło się o planowanej godzinie. Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawa zarówno w wykonaniu gości jak i gospodarzy. Ataki i strzały na bramkę kończyły się fiaskiem. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis, który utrzymał się aż do 70' spotkania. Wtedy pierwszy raz w tym meczu Bartka Rosiaka pokonał zawodnik Korony. W 75' jedynej zmiany dokonał zarząd Jastrzębia. Za Leszka Serdyńskiego pojawił się Tomek Seńko. Zaraz po zmianie jak się później okazało, wynik meczu ustalił gracz ze Stuchowa.. Mimo, że pod koniec drugiej połowy szanse na strzelenie gola mieli debiutant Błażej Maciejewski oraz Przemek Marciniak, mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Korony Stuchowo. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie zawodnicy mieli kilkuminutowe przerwy na uzupełnienie płynów.

SkładBartosz Rosiak, Piotr Kulczewski, Damian Szkołuda, Dawid Szkołuda, Przemysław Skrzypa, Przemysław Marciniak, Lesław Serdyński (75' Tomasz Seńko), Błażej Maciejewski, Marcin Latocha (C), Konrad Woźniak, Patryk Widłak