Autor:

kajak

Utworzono:

29.04.2015

W sobotnie popołudnie po dobrym meczu nasi piłkarze odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo zniepokonaną dotychczas w lidzeVictorią Koronowo 2-1! Przystąpiliśmy do tego meczu z dużą chęcią rehabilitacji za bardzo nie udany zeszłotygodniowy występ w Sępólnie ! Rywalem była Victoria Koronowo, która w tym sezonie nie zaznała jeszcze goryczy porażki, więc wyszliśmy na boisko z zamiarem, jako pierwsi, pokonania tego wymagającego rywala. Od samego początku ruszyliśmy na rywala, czego wynikiem była zdobyta bramka już w 3 minucie meczu ! Dokładne prostopadłe podanie Bartka Babińskiego, na bramkę zamienił Mateusz Renkiewicz. W dalszej części meczu próbowaliśmy dłużej przetrzymywać piłkę i spokojnie przygotowywać akcję, rywale natomiast skupili się na kontrach i w ten sposób chcieli zagrozić naszej bramce. Do przerwy mieliśmy jeszcze 2-3 klarowne sytuacje do zdobycia bramki, ale brakowało wykończenia. Tuż po przerwie bardzo efektownie wszedł w mecz junior Szymon Szyca, który zainicjował akcję lewą stronąi po minięciu kilku przeciwników zagrał do Wojtka Selki, ten natomiast dostrzegł wbiegającego Patryka Kaszczyszyna i prowadziliśmy już 2-0 ! Mecz się wyrównał, jednak od ok. 60 minuty to goście aktywniej dążyli do zmiany wyniku meczu, zaczęli atakować większą ilością zawodników i często robiło się groźnie pod naszą bramką. Przyniosło to efekt w postaci zdobycia w 75 min kontaktowej bramki. Victoria dążyła dalej do zdobycia chociaż punktu nacierając z coraz większą siła, jednak nasi obrońcy nie dali się już zaskoczyć. W ostatnich minutach mogliśmy "dobić"rywala, jednak nie potrafiliśmy zdobyć bramki nawet w sytuacji 4 na 1 obrońcę ! Jednak ostatecznie odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo i zdecydowanie poprawił się nastrój w zespole, po tragicznym meczu w poprzedniej kolejce !