Autor:

kajak

Utworzono:

04.05.2015

Ponownie nasz zespół przegrał mecz z teoretycznie słabszym rywalem ! Tym razem przegraliśmy w Kamieniu Krajeńskim 0-3. Historia się powtarza, że potrafimy grać dobrze z najlepszymi zespołami w naszej lidze, a nie potrafimy się skoncentrować na pojedynki zzespołami, które są niżejod nas w tabeli. Jest to główna przyczyna porażki, jednak na postawę naszego zespołumiał wpływ również duży pech, ponieważ już w 12 minucie meczu nie byłona boisku dwóch podstawowych zawodników, Patryka Kaszczyszyna i Bartka Babińskiego, którzy odnieśli kontuzje, w odpowiednio, 7 i 12 minucie meczu ! Zdecydowanie zmieniło to założenia przedmeczowe i wkradło się w naszą grę sporochaosu. Potwierdziło się również to, że tracimy dużo na swojej wartości grając na bardzo nierównych boiskach, mocno różniących się od naszego, gdzie piłka skacze i praktycznie można grać tylko górą, wykluczając grę kombinacyjną. Za tydzień lokalne derby z Rawysem Raciąż i postawa zespołu musi się radykalnie zmienić, żeby liczyć na korzystny wynik.