Victoria Kołaczkowo Gospodarze

Krzysztof Ksobiak Trener

redaktor

03.12.2014

Victoria Kołaczkowo - Dąb Potulice 1:8 (0:4)

Bramki: Gracjan Sala (90) - Michał Murach 6 (25, 27, 55-karny, 59, 82, 85), Damian Kokowski (22), Łukasz Srokowski (42).

Victoria: Kamil Załoga - Przemysław Górny (46, Krzysztof Pawlak), Marcin Czerwiński, Dawid Stodolny, Bartosz Stefanowicz - Bartosz Staśkiewicz, Michał Obidziński, Kamil Stodolny, Michał Majdan (70, Gracjan Sala), Krzysztof Stefanowicz, Damian Jahnke (60, Michał Suplicki). Kierownik drużyny: Marcin Stefanowicz. Dąb: Patryk Gruda - Patryk Jasiński (75, Bartłomiej Grzegorek), Kamil Roszczyk, Szymon Jurek, Rafał Marzyński - Łukasz Srokowski, Kewin Ciechanowski, Michał Bąk (61, Mikołaj Gapa), Marek Maciejewski (61, Mateusz Splitt), Damian Kokowski - Michał Murach - kapitan. Trener: Krzysztof Ksobiak. Żółte kartki: Bartosz Staśkiewicz, Bartosz Stefanowicz, Michał Obidziński,Marcin Czerwiński - Michał Bąk. Czerwona kartka: Kamil Stodolny (7). Czerwona kartka (za dwie żółte): Michał Suplicki (81). Debiut w Dębie: Mateusz Splitt.

Sędziowie: Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota) - główny, Bogdan Jarosz (Wojnowo) i Sławomir Radzik (Wojnowo) - asystenci.