Admin

Utworzono:

24.08.2014

Wczoraj nasz zespół mierzył się na wyjeździe Hetmanem Orchowo i wygrał 2:1.

Nasz zespół zaczął pierwszą połowę niemrawo,10 minuta Orchowo trafia w poprzeczkę po strzale oddanym głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.14 minuta spotkania Piotr Długosz fauluje w polu karnym, sędzia odgwizduje 11-stke dla Orchowa po 15 minutach przegrywamy 1:0.24 minutaspotkania przewaga gospodarzy jest coraz bardziej widoczna, Warciarze nie potrafią przeprowadzić składnej akcji.30 minuta po strzale Lizika z 30 metrów piłka ląduje... na aucie! 38 minuta Orchowo nie wykorzystuje 100% okazji do zdobycia bramki,Lizik wybija piłkę z linii bramkowej. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0 dla Orchowa. A nasz zespół nie potrafił stworzyć sytuacji bramkowej.Zespół Warciarzy słabo wygląda w obronie.

Drugą połowę nasz zespół zaczyna bez zmian. Po 7 minutach drugiej połowy spotkania widać wyraźną przewagą zawodników z Helenowa. Dwóch dobrych okazji nie wykorzystał Mariusz Ceglarek i Remigiusz Rusin. W 55 minucie Marcin Balalja po strzale trafia w słupek.62 minuta Trener decyduje się na dwie zmiany w naszym zespole za Remigiusza Rusina wchodzi Mikołaj Królak,a za Łukasza Budzińskiego wchodz iMariusz Guźniczak.                67 minucie rajd skrzydłem Mikołaja Królaka i podaje dokładnie Mariuszowi Ceglarkowi piłkę na pustą bramkę, a ten nie marnuje tak znakomitej sytuacji i mamy remis 1:1! Nasz zespół podbudowany zdobyciem bramki dąży do zdobycia następnej. Gra w drugiej połowie może się podobać. W 70 minucie spotkania Marcin Balalja decyduje się na strzał z około 40 metrów i piłka ląduje idealnie pod poprzeczką zespołu z Orchowa. Mamy 1:2 dla Warty Helenów-Kramsk.     W 75 minucie następuje trzecia zmiana, z boiska schodzi strzelec bramki Marcin Balaljaa wchodzi                         Michał Brzuśkiewicz.Do końca meczu wynik spotkania się nie zmienił a nasz zespół wyjeżdża z Orchowa z 3 punktami. Po odmienionej drugiej połowie nasz zespół zdołał odmienić losy spotkania.

Skład Warty Helenów-Kramsk :Patryk Drozdek, Łukasz Lizik, Piotr Długosz,Sebastian Marciniak,Sebastian Grabarek,Artur Fijałkowski,Łukasz Budziński(62' Mariusz Guźniczak),Mariusz Ceglarek,Remigiusz Rusin(62' Mikołaj Królak),Mariusz Olczyk,Marcin Balalja(75' Michał Brzuśkiewicz).

Rezerwowi:Oskar Żabierk

Bramki:Mariusz Ceglarek67', Marcin Balalja70'

Ps. podziękowania za reportaż dla Szyny:)