Jedziemy do Stepnicy!

W sobotę 14 października czeka nas kolejny wyjazd. Tym razem udamy się do Stepnicy aby zmierzyć się z tamtejszym Zalewem. Początek spotkania planowany jest na godz.15:00 a poprowadzi je trójka sędziowska w składzie: Grzegorz Kwiecień, Roman Lewandowski, Hubert Rolka.

Zalew jest dla nas niespodzianką. W 6 meczach wygrał w zasadzie trzy spotkania z drużynami z dołu tabeli, natomiast z drużynami z góry nie radził sobie już tak dobrze. Nasi sobotni przeciwnicy tracą do nas 1 punkt i zajmują pozycję tuż za nami.

Warto wspomnieć, że debiutancki mecz w B-Klasie naszej drużyny odbył się właśnie z Zalew na naszym stadionie. Wygraliśmy go 3:2.

Dotychczasowe mecze:

28.08.2010 r.  Jastrząb 3:2 Zalew, strzelcy: Dawid Szkołuda, Marcin Wierzbicki (ng) (B-Klasa)

09.04.2011 r.  Zalew 4:1 Jastrząb, strzelcy: Bartosz Jurzysta (B-Klasa)

16.10.2011 r.  Jastrząb 4:0 Zalew, strzelcy: Damian Szkołuda, Andrzej Nowacki, Marek Gradus x2 (ng) (B-Klasa)

19.05.2012 r.  Jastrząb 4:1 Zalew, strzelcy: Przemysław Baran x2, Damian Szkołuda, Łukasz Osiecki (B-Klasa)

20.10.2012 r. Zalew 1:1 Jastrząb (B-Klasa)

01.06.2013 r. Jastrząb 4:4 Zalew, strzelcy: Bartosz Jurzysta, Tomasz Seńko, Konrad Woźniak, Dawid Szkołuda

Zwycięstwa: 3 / Porażki: 1 / Remisy: 2

Br.strzelone: 17 / Br.stracone: 12

Przed meczem ciężko wskazać faworyta, Jastrząb będzie miał trudniej pod tym względem, że gra na wyjeździe ale na pewno powalczy o pełną pulę!